GÜLÜŞ TASARIMI

Popüler kavramların öne çıkması ve dünya starlarının rol-model kabul edilmesiyle birlikte sosyal,mesleki,statüler doğrultusunda güzelliğimize ve gülüşümüze önem vermeye başlayan bireyler olduk.Yapılan istatiksel çalışmalar ve beklentilerin karşılanması için bilim,teknoloji,sanat ve yeteneğin bir araya getirdiği Gülüş tasarımı tercih edilen önemli uygulamalardan biri olmuştur.

Ağız,dudak ve diş yapısının bütünlüğünü tasarım haline getiren doktorunuz fazla vaktinizi almayacak bu uygulama ile güzelliğinizi destekleyen tasarım çalışması yapmaktadır.

Gülüş tasarımı,ağız ,diş ,dudak ve yüz bütünlüğünü iyi ortaya çıkara bilecek bir uygulamadır.

Ağız yapınızın ve dişlerinizin kontrol edilmesi ve röntgeninizin hekiminiz tarafından detaylı incelenmesiyle başlayan Gülüş estetiğinde tasarım kısmı için özel olarak kullanmış olduğumuz bilgisayar programında çekilen fotoğraflarınız uygulama öncesi tasarım haline getirilerek hastalarımıza fikir oluşturmaktadır.

Porselen laminate,venerr,bonding diş beyazlatma ve bilgisayar destekli gülüş tasarımı tekniğinde ilkemiz her zaman olduğu gibi hastalarımızın istek ve beklentilerine en üst seviyede cevağ vermektir.

Yüz anatomisi,dudak şekli gülüş tasarımını belirleyici unsurlardır.Tasarımın planlanma evresinde hastamızın fotoğrafları sorunlu bölge ve durumların düzeltilmesi tüm yüz bölgesi dikkate alınarak yapılmaktadır.

Daha genç ve daha sağlıklı bir görüntü ile kendinizi daha sağlıklı daha mutlu hissedebilirsiniz.

Ünlü İngiliz yazar Charles Reade söylediği gibi “Güzellik güçtür;Gülümseyiş de kılıcıdır onun”

Gülümsemeniz eksik olmasın…

gülüş 300x300 - Gülüş Tasarımı

Dt. Reyhan Arıkan